Informacja dla osób niedosłyszących

Toruńskie atrakcje w Poznaniu

Toruńskie atrakcje w Poznaniu

W najbliższy weekend 17-19 lutego 2017 r. Toruń będzie jednym z blisko 300 wystawców podczas Międzynarodowych Targów Regionów i Produktów Turystycznych Tour Salon w Poznaniu.

Toruń od wielu lat jest uczestnikiem targów Tour Salon. W tym roku na stoisku Torunia swoje oferty zaprezentują członkowie Lokalnej Organizacji Turystycznej: Muzeum Okręgowe w Toruniu, Toruńska Infrastruktura Sportowa, Biuro Turystyczne Ratuszanka wraz z Piwnicą Toruńskich Partaczy, Żywe Muzeum Piernika, Dom Legend Toruńskich, Pałac Łazienki II, PPHU GRAND Szymon Puchała. Bogatą, obfitującą w szereg atrakcji toruńską ofertę będzie można na żywo zobaczyć w pawilonie 7A na stoisku nr 14 Międzynarodowych Targów Poznańskich przy ul. Głogowskiej 14, wejście od ul. Śniadeckich.

Ponadto podczas targów Tour Salon 2017 odbędzie się uroczystość wręczenia wyróżnień w konkursie RÓŻA REGIONÓW 2016, w którym Gmina Miasta Toruń jest jednym z laureatów. Organizowany przez Wiadomości Turystyczne konkurs odzwierciedla trendy w  promocji turystycznej Polski. Do konkursu zgłaszane były foldery bądź aplikacje mobilne, które mają zachęcić turystę do odwiedzenia miast, ciekawych miejsc, regionów w Polsce i lokalnych produktów.

W dwóch halach Międzynarodowych Targów Poznańskich oferty turystyczne zaprezentują wystawcy z Albanii, Białorusi, Chorwacji, Dominikany, Francji, Grecji, Gruzji, Hiszpanii, Indii, Litwy, Mołdawii, Niemiec, Polski, Rumunii, Ukrainy, Węgier, Wietnamu oraz Włoch.

Na targach wśród zgłoszonych wystawców znajdują się biura podróży, touroperatorzy z Polski i zagranicy, firmy świadczące usługi turystyczne, hotele, ośrodki Spa, lokalne i regionalne organizacje turystyczne, a także przewoźnicy promowi. Turyści znajdą zarówno oferty zorganizowanych wyjazdów, w tym na tzw. „Giełdzie turystycznej” będzie można kupić wycieczkę z rabatami, jak również znaleźć inspirację do samodzielnych wypraw i podróży. Biura podróży zaprezentują najnowsze katalogi z nowymi kierunkami, które wchodzą na rynek, ale także będą zachęcali do powrotu do perełek turystycznych.

Godziny otwarcia targów dla zwiedzających:

  • 17 lutego 2017 (piątek) od 11:00 do 18:00;
  • 18 lutego 2017 (sobota) od 10:00 do 18:00;
  • 19 lutego 2017 (niedziela) od 10:00 do 16:00.

Więcej informacji na stronie targów www.tour-salon.pl