Toruń w łączności z Europą

Toruń jest jednym z pięciu europejskich miast, w których odbywa się międzynarodowa konferencja The FRESH Conference 2017. 150 uczestników konferencji przy użyciu nowych technologii rozmawia o branży spotkań.

Konferencja The FRESH Conference 2017 odbywa się w tym samym czasie w pięciu europejskich miastach: Londynie, Brukseli, Hadze, Lizbonie i Toruniu. Jej uczestnikami są kluczowi meeting plannerzy – czyli profesjonalni organizatorzy konferencji i kongresów oraz event managerowie i specjaliści branży eventowej.

Blisko 150 uczestników konferencji, za pośrednictwem i z wykorzystaniem nowych technologii rozmawia o tym, w jaki sposób zmienią one rynek branży spotkań. Formuła tych spotkań została nazwana „Multi City Meetings” i stanowi odmianę hybrydowych konferencji.

W toruńskiej konferencji biorą udział meetinig plannerzy z Belgii, Norwegii, Czech i Polski. Gośćmi spotkania są przedstawiciele Polskiej Organizacji Turystycznej z Warszawy oraz studenci wydziałów turystycznych takich uczelni jak: Uniwersytetu Mikołaja Kopernika, Wyższej Szkoły Bankowej oraz niepublicznej szkoły wyższej z Warszawy Vistula University.

Panelistami są międzynarodowe autorytety branży eventowej: Elling Hamso Event ROI Institute, który wziął na barki moderowanie polską konferencją, a także Miel Van Opstal z firmy Wave Lab, który przedstawia możliwości i przykłady wykorzystania nowoczesnych technologii przy organizacji spotkań i eventów.

Konferencja The FRESH jest znakomitym miejscem do prezentacji na forum międzynarodowym oferty konferencyjnej i turystycznej Torunia.

W pierwszym dniu konferencji uczestnicy mieli okazję zwiedzić wraz z przewodnikiem  toruńską starówkę oraz zapoznali się z jego historią i najważniejszymi atrakcjami turystycznym.  Na zakończenie konferencji goście odwiedzą Muzeum Toruńskiego Piernika i wezmą udział w warsztatach wypieku pierników, w których jak twierdzą bardzo  zasmakowali.

Więcej informacji o wydarzeniu:

a) w języku polskim http://eventowablogerka.pl/fresh_conference_hybrydowa_konferencja_przyszlosci/

b) w języku angielskim http://www.thefreshconference.com/

Wydarzanie to jest organizowane przez Meeting Design Institute z Belgii.