Informacja dla osób niedosłyszących

Rusza pchli targ

W sobotę 1 kwietnia 2017 r. o godz. 12.00 na Rynku Nowomiejskim odbędzie się pierwszy w  tym roku pchli targ. Między godz. 12.00 a 19.00 każdy chętny będzie miał możliwość sprzedaży lub wymiany bezpośredniej niepotrzebnych rzeczy. Udział jest bezpłatny.

Podobnie jak w 2016 r., pchli targ  będzie wydarzeniem cyklicznym. W tym roku będzie się odbywał od kwietnia do października w każdą, pierwszą sobotę w miesiącu: 1 kwietnia, 6 maja, 3 czerwca, 1 lipca, 5 sierpnia, 2 września,7 października . Wydarzenie organizowane jest  przez Biuro Toruńskiego Centrum Miasta we współpracy ze Stowarzyszeniem Dzieciom i Młodzieży WĘDKA. Partnerem wydarzenia jest OLX - największa w Polsce platforma z ogłoszeniami lokalnymi, która należy do globalnej rodziny serwisów ogłoszeniowych firmy Naspers.

Aby wziąć udział w targu jako wystawca, wystarczy wysłać zgłoszenie na starowka@um.torun.pl i zapoznać się z regulaminem wydarzenia. Zgłoszenia można wysyłać na każdą edycję pchlego targu oddzielnie lub łącznie na kilka edycji.

Każdy uczestnik wydarzenia otrzyma na czas targu specjalny koc piknikowy ufundowany przez OLX, na którym będzie mógł wystawić swoje przedmioty na sprzedaż lub wymianę. Do dyspozycji wystawców będzie również nieodpłatna toaleta na Rynku Nowomiejskim.

Więcej informacji: Biuro Toruńskiego Centrum Miasta, starowka@um.torun.pl, tel. 56 611 86 77, https://www.facebook.com/groups/mojastarowka/

Regulamin i karta zgłoszeniowa