Informacja dla osób niedosłyszących

Nocnym tramwajem inną trasą

W związku z koniecznością naprawy łuków torowych przy placu Artylerii Polskiej nastąpią zmiany w trasie przejazdu tramwajów linii nocnej nr 3N.

W nocy z 26/27.04.2017 r. (środa/czwartek) w kierunku Motoareny tramwaje pojadą objazdem ulicami: Uniwersytecka, Wały gen. Sikorskiego, Al. Solidarności, Czerwona Droga, Kraszewskiego, Bema - z pominięciem przystanków: Plac Rapackiego, Ogród Zoobotaniczny, Konopnickiej i Mickiewicza. Na trasie objazdu tramwaje linii 3N zatrzymywać się będą na przystankach: Wały gen. Sikorskiego, Al. Solidarności, Odrodzenia, Osiedle Młodych, Kraszewskiego i Sienkiewicza.

W kierunku Elany trasa bez zmian.

W nocy 27/28.04.2017 r. (czwartek/piątek) w kierunku Elany tramwaje pojadą objazdem ulicami: Sienkiewicza, Bema, Kraszewskiego, Czerwona Droga, Al. Solidarności, Wały gen. Sikorskiego, Uniwersytecka - z pominięciem przystanków: Konopnickiej, Ogród Zoobotaniczny, Plac Rapackiego, Wały gen. Sikorskiego.  Na trasie objazdu tramwaje linii 3N zatrzymywać się będą na przystankach: Sienkiewicza, Kraszewskiego, Osiedle Młodych, Odrodzenia, Aleja Solidarności i Uniwersyteckiej.

W kierunku Motoareny trasa bez zmian.