Nie dla rozbioru UMK

W poniedziałek i wtorek, 27 i 28 czerwca 2016 r. Towarzystwo Miłośników Torunia będzie zbierało podpisy pod swoim apelem o jedność Uniwersytetu Mikołaja Kopernika.

Apel ToMiTo będzie można podpisać w godz. 10:00-16:00 przy Dworze Artusa oraz przed Urzędem Miasta Torunia. Do podpisania listy o nieodłączanie Collegium Medicum od struktur UMK, 27 czerwca będą namawiać studenci UMK i dr Wojciech Peszyński (przed Urzędem Miasta Torunia), natomiast 28 czerwca Prezes ToMiTo prof. Krzysztof Mikulski (przy Dworze Artusa).

Inicjatywę można także wesprzeć w jednym z punktów na terenie Uniwersytetu, pełna lista dostępna jest TUTAJ

Z pełną treścią apelu i jego szczegółami można zapoznać się na stronie Towarzystwa: www.tomito.cba.pl