Informacja dla osób niedosłyszących

Elegancka Rowerowa Masa Krytyczna

Elegancka Rowerowa Masa Krytyczna

W sobotę 20 maja 2017 r. Stowarzyszenie Rowerowy Toruń organizuje Elegancką Rowerową Masę Krytyczną. Początek godz. 16:00 Rynek Nowomiejski w Toruniu.

- Zachęcamy wszystkie uczestniczki i wszystkich uczestników Eleganckiej Masy do założenia szykownych strojów. Pokażmy, że na rowerze można wyglądać elegancko i nie ma problemu aby korzystać z tego środka transportu podczas codziennych podróży po mieście – mówi Joanna Jaroszyńska ze Stowarzyszenia Rowerowy Toruń.

Przed startem przejazdu odbędą się konkursy dla najbardziej eleganckich rowerzystek i rowerzystów. Organizatorzy przewidują następujące kategorie: Najbardziej Elegancka Rowerzystka, Najbardziej Elegancki Rowerzysta, Najbardziej Elegancka Para. Będą także konkursy niespodzianki. Nagrody to zaproszenia do toruńskich kawiarni, restauracji, centrów rekreacji, salonów masażu oraz na wydarzenia kulturalne – bilety na spektakle, do kina i na koncerty.

Trasa przejazdu będzie miała 14 kilometrów, przejedziemy m.in. ulicami: Bulwar Filadelfijski, Reja, Mickiewicza i Bydgoską. Zakończenie Masy tradycyjnie pod pomnikiem Kopernika.

Dokładny przebieg trasy

Przejazd odbędzie się bez względu na warunki pogodowe.

Więcej informacji na naszej stronie: www.rowerowytorun.pl