Zmiany w komunikacji od 1 czerwca

Od 1 czerwca 2016 r. zmieni się trasa przejazdu autobusów linii 25. Wprowadzone zostaną również korekty w rozkładach jazdy linii 26, 34 i 40.

Zmiana trasy przejazdu autobusów linii nr 25

Od 1 czerwca 2016 r. autobusy linii nr 25 pojadą zmienioną trasą tj. zamiast Szosą Lubicką w obu kierunkach pojadą ul. Ligi Polskiej, Konstytucji 3 Maja oraz Ślaskiego.

Autobusy tej linii zatrzymywać się będą na dodatkowych przystankach „Witosa”, „Ligi Polskiej”, „Wyszyńskiego” i „Ślaskiego”, natomiast nie będą się zatrzymywały na przystankach „Dziewulskiego”. Jednocześnie informujemy, iż wprowadzone zostaną korekty w rozkładzie jazdy tej linii.

Korekty w rozkładach jazdy linii nr 26, 34 i 40

Od 1 czerwca 2016 r. w dni robocze wprowadzone zostaną korekty w czasie przejazdu autobusów linii nr 26, 34 i 40 (dostosowaniem do aktualnych warunków ruchu drogowego).

Rozkłady jazdy w pdf