Informacja dla osób niedosłyszących

Wulkan konfetti

Wulkan konfetti

Każda klasa, która przygotuje pakiet konfetti, wejdzie na mecz 26. kolejki ORLEN Ligi, Giacomini Budowlani Toruń - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski bezpłatnie. Zachęcamy do wzięcia udziału w specjalnej akcji "WULKAN KONFETTI".

W związku z ostatnim meczem rundy zasadniczej ORLEN Ligi, klub Giacomini Budowlani Toruń wraz z Wydziałem Sportu i Turystyki Urzędu Miasta Torunia, serdecznie zachęca do wzięcia udziału w specjalnej akcji "WULKAN KONFETTI".

Akcja polega na przygotowaniu przez klasy szkół podstawowych, gimnazjalnych, itd. pakietu konfetti. Każda klasa, która przygotuje taki pakiet, wejdzie na mecz 26. kolejki ORLEN Ligi, Giacomini Budowlani Toruń - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski bezpłatnie!

Warunkiem wejścia na obiekt będzie zaprezentowanie ochronie paczki z konfetti oraz odebranie w kasie darmowych biletów dla uczniów.

Jeszcze raz serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w akcji i podziękowania toruńskim siatkarkom za bardzo dobry wynik, jakim jest z pewnością utrzymanie w najlepszej siatkarskiej lidze.

Foto.: www.facebook.com/VolleyTorun