Wspólne oglądanie finału na Motoarenie!

Nie masz gdzie obejrzeć finału PGE Ekstraligi? Prezydent Torunia Michał Zaleski, KS Toruń oraz MOSiR zapraszają na wspólne oglądanie na Motoarenie!

Już w najbliższą niedzielę 25 września w Gorzowie Wielkopolskim odbędzie się wielki finał Drużynowych Mistrzostw Polski na żużlu, w którym to miejscowa Stal podejmować będzie toruński Get Well. Te spotkanie od kilku dni elektryzuje kibiców w całym kraju.

Już tylko dwa dni dzielą nas od finałowych rozstrzygnięć. Od czwartku środowisko żużlowe żyje jednak tematem biletów dla kibiców z Grodu Kopernika podczas niedzielnego finału. Kibicie
z Gorzowa Wielkopolskiego w zeszłym tygodniu szczelnie zapełnili sektor gości na Motoarenie. Niestety na chwilę obecną kibice z Torunia nie otrzymali takiej samej możliwości obejrzenia meczu w Gorzowie. Klub Sportowy Toruń przesłał stosowne pismo do Stali Gorzów oraz Speedway Ekstraligi i na tę chwilę oczekuje na odpowiedź.

Dla wszystkich tych, którzy wspólnie chcieliby przeżywać żużlowe emocje, a nie będą mogli z różnych powodów pojechać do Gorzowa, Klub Sportowy Toruń z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Toruniu oraz Wydziałem Sportu i Turystyki Urzędu Miasta Torunia postanowili stworzyć małą Strefę Kibica.

Zapraszamy wszystkich kibiców z flagami oraz szalikami na Motoarenę już w najbliższą niedzielę, gdzie wspólnie będziemy dopingować nasz zespół w walce o złoty medal. Rozpoczęcie meczu w Gorzowie
o godzinie 19.00.

BRAMY STADIONU OTWARTE BĘDĄ OD GODZINY 17.00.

ZAPRASZAMY!