Informacja dla osób niedosłyszących

Suzanne Vega na Jordankach

Amerykańska wokalistka Suzanne Vega zainaugurowała festiwal Koncertów pod Gwiazdami. 18 czerwca wystąpiła w CKK Jordanki.

„Tom’s Diner”, „Luka” czy „Caramel” – te największe przeboje Suzanne Vegi,  a także utwory z jej najnowszej płyty „Lover, Beloved: Songs From An Evening With Carson McCullers” usłyszeli fani zebrani w CKK Jordanki. Zdecydowanie wieczór 18 czerwca 2017 r. należał do udanych. Toruński występ artystki to jeden z czteru jej koncertów, wchodzących w skład turnee po Polsce.

- Tego rodzaju wydarzenia artystyczne podkreślają oczywiście prestiż Torunia i jego znaczenie jako regionalnego i krajowego ośrodka o bujnej i dynamicznej kulturze. Dziś wzbogacamy go występem artystki, której głos i muzykę znamy i podziwiamy od lat. Klimat tej twórczości doskonale pasuje do polskiej wiosny i bliskiego już lata, tak więc wszyscy możemy sobie pogratulować obecności na toruńskich Jordankach i chęci posłuchania Suzanne Vegi na żywo – powiedział prezydent miasta Michał Zaleski, witając artystkę w Toruniu i otwierając zarazem festiwal Koncertów pod Gwiazdami.