Strażnicy wśród Mikołajów

Podczas trwania tegorocznej XIV edycji Półmaratonu Świętych Mikołajów funkcjonariusze toruńskiej Straży Miejskiej nie tylko zabezpieczali trasę biegu, ale również reprezentowali swoją jednostkę wśród startujących zawodników.

Do sportowych zmagań na dystansie 10 km przystąpiło dwóch strażników miejskich, którzy na co dzień pracują w Wydziale Prewencyjno-Interwencyjnym. Najwyżej uplasował się strażnik Piotr Ziomek, który zajął 114 miejsce w kategorii Open (kat. M30 - 22 miejsce, kat. MMT – 25)  na ponad 800 startujących biegaczy. Również z dobrą lokatą bieg ukończył strażnik Łukasz Kaczorowski zajmując w kategorii Open 384 miejsce (kat. M25 - 38 miejsce, kat. MMT – 82). W półmaratonie łącznie uczestniczyło ponad 1700 zawodników.