Informacja dla osób niedosłyszących

Sportowa środa na UMK

Zumba, joga czy aikido - na bezpłatne zajęcia w "Dniu Sportu i Wellness" zaprasza Uniwersyteckie Centrum Sportowe.

Impreza rozpocznie się o 9:00, oficjalne rozpoczęcie zaplanowano na 10:20. Wstęp jest wolny, a na zajęcia nie obowiązują zapisy. W programie oprócz pokazów cheerleaderek, zumby, aikido i judo zaplanowano również jogę z prorektor UMK prof. Beatą Przyborowską, wykłady na temat żywienia i aktywności fizycznej, a także konkursy i pokazy sportowe.

Środowa impreza promować będzie nowy kierunek studiów w ofercie UMK - sport i wellness. Gościem specjalnym wydarzenia będzie trenerka personalna Magda Foeller, która dla uczestników imprezy przygotowała dwa treningi ogólnorozwojowe oraz wystąpienie motywacyjne.

Uczestnicy, którzy nie mają ukończonych 18 lat, proszeni są o przedstawienie pisemnej zgody rodziców/opiekunów na udział w zajęciach sportowych.

Imprezie towarzyszy konkurs na hasło promujące studia na kierunku sport i wellness na UMK. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest udział w Dniu Sportu i Wellness na UMK oraz zgłoszenie propozycji hasła promocyjnego za pośrednictwem formularza konkursowego lub osobiście na miejscu wydarzenia. Każdy uczestnik konkursu może zgłosić jedno hasło własnego autorstwa o maksymalnej długości 150 znaków, licząc ze spacjami.

Dla autora zwycięskiego hasła przewidziana jest nagroda – miesięczna metamorfoza w postaci 12 treningów personalnych i opieki żywieniowej, prowadzonych przez Magdę Foeller.

Termin zgłaszania propozycji konkursowych upływa 21 czerwca 2017 r. o godz. 11:00 (zarówno dla zgłoszeń elektronicznych, jak i osobistych).

Konkurs zostanie rozstrzygnięty 21 czerwca 2017 r. o 12:55 podczas Dnia Sportu i Wellness na UMK. Warunkiem koniecznym odbioru nagród jest obecność na wydarzeniu.

Szczegółowy program imprezy dostępny jest na stronie wydarzenia