Prezydent spotka się z parlamentarzystami

Zdjęcie do artykułu: Prezydent spotka się z parlamentarzystami

Prezydent Torunia Michał Zaleski będzie gospodarzem spotkania z parlamentarzystami okręgu toruńsko-włocławskiego. Spotkanie odbędzie się w poniedziałek 15 lutego 2016 r. w Dworze Artusa.

Rozmowa z parlamentarzystami będzie poświęcona omówieniu i wypracowaniu wspólnych działań na rzecz rozwoju miasta Torunia i Regionu. Spotkanie będzie także okazją do bezpośredniej prezentacji najważniejszych spraw naszego miasta, wskazania dziedzin życia, w których potrzebne są zmiany legislacyjne i wspólne poszukiwanie rozwiązań.

Prezydent Zaleski przedstawi posłom i senatorowi listę kluczowych projektów, istotnych dla rozwoju miasta oraz regionu, które zdaniem władz samorządowych Torunia wymagają wsparcia parlamentarzystów.

Termin spotkania: poniedziałek, 15 lutego 2016 r., godz. 15.00 w Sali Malinowej Dworu Artusa.