Ponad 8 mln na sport, konkursy 2016

Ponad osiem milionów złotych z miejskiej kasy trafi w przyszłym roku do toruńskich klubów sportowych. Prezydent Torunia ogłosił otwarte konkursy ofert na wykonanie zadań Gminy Miasta Toruń w zakresie rozwoju sportu w roku 2016.

Zadanie może być wykonane poprzez realizację przedsięwzięć z zakresu sportu dzieci i młodzieży, sportu na najwyższym poziomie rozgrywek oraz organizację w Toruniu prestiżowych imprez ogólnopolskich i międzynarodowych o szczególnym znaczeniu dla miasta i udział zawodników w imprezach sportowych o randze międzynarodowej lub ogólnopolskiej, w tym: Mistrzostwa Świata, Mistrzostwa Europy, Puchar Świata, Puchar Europy, Mistrzostwa Polski, Puchar Polski.

Łącznie na wykonanie zadań z tego zakresu miasto w przyszłym roku planuje przeznaczyć 8.120.000 zł.

Teść ogłoszenia,  formularze ofert wraz ze wzorami załączników wymienionych w ogłoszeniu została opublikowana w Biuletynie Informacji Publicznej www.bip.torun.pl (w dziale „Ogłoszenia PMT”) oraz w miejskim serwisie informacyjnym dla organizacji pozarządowych orbiTorun www.orbitorun.pl. Z dokumentami można się także zapoznać w siedzibie Wydziału Sportu i Turystyki ul. Fałata 39.

Komplet materiałów konkursowych można też pobrać poniżej:

1. Ogłoszenie o konkursie, pełna treść

2. Formularz oferty realizacji zadania publicznego w zakresie rozwoju sportu dla zadań:
    nr 1): Rozwój sportu dzieci i młodzieży uzdolnionej sportowo
    nr 2): Rozwój sportu wyczynowego na najwyższym poziomie w kategorii senior

3. Formularz oferty realizacji zadania publicznego w zakresie rozwoju sportu dla zadania:
    nr 3): Organizacja letnich, młodzieżowych obozów sportowych dla dzieci i  młodzieży uzdolnionej sportowo

4. Formularz oferty realizacji zadania publicznego w zakresie rozwoju sportu dla zadań:
    nr 4): Organizacja na terenie Torunia prestiżowych imprez ogólnopolskich i międzynarodowych o szczególnym znaczeniu dla miasta (w tym: Mistrzostwa Świata, Mistrzostwa Europy, Puchar Świata, Puchar Europy, Mistrzostwa Polski, Puchar Polski) oraz znaczących wydarzeń sportowych na stałe wpisanych w kreowanie wizerunku miasta (w tym m.in.: memoriały, turnieje międzynarodowe)
    nr 5): Udział w imprezach sportowych o randze międzynarodowej lub ogólnopolskiej, w tym: Mistrzostwa Świata, Mistrzostwa Europy, Puchar Świata, Puchar Europy, Mistrzostwa Polski, Puchar Polski

5. Wzór umowy

6. Korekta zakresu rzeczowego i finansowego zadania