O czym porozmawiasz z prezydentem?

Spotkania z mieszkańcami, logo

21 lutego rusza tegoroczny cykl spotkań prezydenta Torunia Michała Zaleskiego z mieszkańcami. Zbieramy propozycje tematów, które będą omawiane podczas rozmów warsztatowych przy stolikach.

Podobnie jak w ubiegłym roku, w ramach spotkań prezydenta z mieszkańcami będą działać stoliki warsztatowe, przy których torunianie, w niewielkich grupach, będą mogli omawiać ważne dla nich sprawy osiedlowe i miejskie. Rozmowy przy stolikach są prowadzone przez prezydenta i jego zastępców, obecni są także szefowie działów urzędu miasta zajmujących się daną tematyką.

Na każdym osiedlu mamy trzy - cztery tematy. Każdy z nich jest omawiany przez 15 minut, po upływie których uczestnicy warsztatu przemieszczają się do kolejnego stolika, w celu przeanalizowania następnej kwestii.

Na jakie tematy będziemy rozmawiać przy stolikach?
To w dużej mierze zależy od samych mieszkańców. Do 10 lutego zbieramy propozycje tematów do omówienia przy stolikach. Warto zgłaszać zagadnienia ważne dla okolicy, w której mieszkasz, ale także i dla całego Torunia.

Jak przekazać propozycję tematu?
Propozycje można przekazywać wypełniając ankietę internetową (patrz link poniżej) lub ankietę w wersji papierowej, która jest dostępna w Punktach Informacyjnych Urzędu Miasta Torunia:

• PIUM - Centrum, u. Wały gen. Sikorskiego 8
  • PIUM - Grudziądzka, ul. Grudziądzka 126 b
  • PIUM - Podgórz, ul. Poznańska 52
  • PIUM - Rubinkowo, ul. Dziewulskiego 38
  • PIUM - Plaza, ul. Broniewskiego 90

Zgłoszenia tematów przyjmujemy do 10 lutego 2017 r.

>>> Pełen zestaw informacji o wszystkich trzynastu spotkaniach, w tym daty i miejsca zebrań w poszczególnych częściach miasta znajdziesz TUTAJ.