Mój Toruń w przyszłości
Podczas tegorocznego cyklu spotkań z mieszkańcami poszczególnych osiedli prezydent Torunia Michał Zaleski nagrodzi laureatów konkursu plastycznego dla szkół podstawowych "Mój Toruń w przyszłości". Zapraszamy laureatów po odbiór wyróżnień.
W konkursie wzięło udział 14 toruńskich szkół. Szkolne komisje oceniały prace i wybrały prace nagrodzone oraz wyróżnione w dwóch grupach wiekowych: klasy I-III i klasy IV–V.
Łącznie nagrodzonych i wyróżnionych zostało 47 uczniów.
Lista nagrodzonych:
Osiedle Stawki
Zespół Szkół nr 14
wśród uczniów klas IV – VI:
- Michalina Stępińska - nagroda
- Maja Wiśniewska – nagroda
- Weronika Żądlak – wyróżnienie
- Karolina Kowalska – wyróżnienie
Wystawa prac oraz wręczenie nagród i wyróżnień odbędzie się podczas spotkania Prezydenta Miasta Torunia z mieszkańcami osiedla Stawki w dniu 17.02.2016 r. w Zespole Szkół nr 14, ul. Hallera 79. Początek spotkania o godz. 18.00.
Praca Michaliny Stępińskiej
Osiedle Podgórz
Zespół Szkół nr 15
wśród uczniów klas IV – VI:
- Alicja Krajewska-Cysewska – nagroda
- Natalia Malach – wyróżnienie
Wystawa prac oraz wręczenie nagród i wyróżnień odbędzie się podczas spotkania Prezydenta Miasta Torunia z mieszkańcami osiedla Podgórz w dniu 18.02.2016 r. w Zespole Szkół nr 15, ul. Paderewskiego 5/11. Początek spotkania o godz. 18.00.
Osiedle Czerniewice
Szkoła Podstawowa nr 34 (w Zespole Szkół nr 34)
wśród uczniów klas I-III
- Maria Paczesna – nagroda
- Adam Grabowski – wyróżnienie
- wśród uczniów klas IV-VI
- Julia Hesse - nagroda
- Pola Bujnarowska – wyróżnienie
Wystawa prac oraz wręczenie nagród i wyróżnień odbędzie się podczas spotkania Prezydenta Miasta Torunia z mieszkańcami osiedla Czerniewice w dniu 24.02.2016 r. w Zespole Szkół nr 34, ul. Włocławska 237/239. Początek spotkania o godz. 18.00.
Osiedle Kaszczorek
Szkoła Podstawowa nr 27
wśród uczniów klas I-III:
- Pola Meler – nagroda
- Karolina Nowak – wyróżnienie
wśród uczniów klas IV – VI:
- Klara Kotkiewicz – nagroda
- Maja Piotrowska - wyróżnienie
Wystawa prac oraz wręczenie nagród i wyróżnień odbędzie się podczas spotkania Prezydenta Miasta Torunia z mieszkańcami osiedla Kaszczorek w dniu 29.02.2016 r. w Gospodarstwie Państwa Ciuruś, ul. Wieżowa 1/5. Początek spotkania o godz. 18.00.
Praca Poli Meler
Osiedle Rubinkowo
Szkoła Podstawowa nr 8
wśród uczniów klas I-III
- Antoni Rzadkiewicz - nagroda
Szkoła Podstawowa nr 23
wśród uczniów klas IV-VI
- Tymoteusz Żorański - nagroda
- Martyna Sadłowska - wyróżnienie
Wystawa prac oraz wręczenie nagród i wyróżnień odbędzie się podczas spotkania Prezydenta Miasta Torunia z mieszkańcami osiedla Rubinkowo w dniu 02.03.2016 r. w Zespole Szkół nr 16, ul. Dziewulskiego 2. Początek spotkania o godz. 18.00.
Osiedle Skarpa
Szkoła Podstawowa nr 18 (w ZS nr 5)
wśród uczniów klas I-III
- Nina Surdyk – nagroda
- Karolina Tarkowska – nagroda
- Iga Olszewska - wyróżnienie
- Amelka Majchrzak - wyróżnienie
Praca Amelki Majchrzak
Szkoła Podstawowa nr 28
wśród uczniów klas I-III
- Lena Przyjazna – nagroda
- Maria Dzierżak – wyróżnienie
wśród uczniów klas IV-VI
- Anastazja Wąż – nagroda
- Julia Iwon - wyróżnienie
Wystawa prac oraz wręczenie nagród i wyróżnień odbędzie się podczas spotkania Prezydenta Miasta Torunia z mieszkańcami osiedla Skarpa w dniu 7.03.2016 r. w Zespole Szkół nr 5, ul. Wyszyńskiego 1/5. Początek spotkania o godz. 18.00.
Osiedle Bielawy – Grębocin
Szkoła Podstawowa nr 35
wśród uczniów klas IV – VI:
- Kamila Kacprzyk –nagroda,
- Marita Pawłowska – wyróżnienie
Wystawa prac oraz wręczenie nagród i wyróżnień odbędzie się podczas spotkania Prezydenta Miasta Torunia z mieszkańcami osiedla Bielawy-Grębocin w dniu 9.03.2016 r. w Szkole Podstawowej nr 35, ul. Krynicka 8. Początek spotkania o godz. 18.00.
Osiedle Jakubskie - Mokre
Szkoła Podstawowa nr 6
wśród uczniów klas I-III:
- Wojciech Borowski – nagroda
- Martyna Pietrzak – wyróżnienie
wśród uczniów klas IV-IV:
- Zofia Jaranowska – nagroda
- Michalina Markiewicz - wyróżnienie
Wystawa prac oraz wręczenie nagród i wyróżnień odbędzie się podczas spotkania Prezydenta Miasta Torunia z mieszkańcami osiedla Jakubskie-Mokre w dniu 10.03.2016 r. w Szkole Podstawowej nr 2, ul. Targowa 15/17. Początek spotkania o godz. 18.00.
Osiedle Chełmińskie
Szkoła Podstawowa nr 3
wśród uczniów klas I – III:
- Igor Filarecki – nagroda
- Mikołaj Ślesiński – wyróżnienie
wśród uczniów klas IV-VI:
- Aleksander Mokański– nagroda
- Weronika Jopczyńska - wyróżnienie
Szkoła Podstawowa nr 5
wśród uczniów klas I – III:
- Karol Pilarz – nagroda
- Zuzanna Grykałowska - wyróżnienie
wśród uczniów klas IV – VI:
- Agata Radomska – nagroda
- Maria Gawrońska - wyróżnienie
Szkoła Podstawowa nr 7
wśród uczniów klas I - III:
- Łucja Milewska –nagroda
- Maja Krawczyk – wyróżnienie
wśród uczniów klas IV-VI:
- Mateusz Jaskólski – nagroda
- Antoni Nowaczyk - wyróżnienie
Wystawa prac oraz wręczenie nagród i wyróżnień odbędzie się podczas spotkania Prezydenta Miasta Torunia z mieszkańcami osiedla Chełmińskie Przedmieście w dniu 14.03.2016 r. w Gimnazjum nr 3, ul. Żwirki i Wigury 49. Początek spotkania o godz. 18.00.
Osiedle Bydgoskie
Szkoła Podstawowa nr 11
wśród uczniów klas I – III:
- Nicola Lewandowska – nagroda
- Patrycja Prusakiewicz - wyróżnienie
wśród uczniów klas IV – VI:
- Oliwia Alichnowicz– nagroda
- Wiktoria Targońska – wyróżnienie
Wystawa prac oraz wręczenie nagród i wyróżnień odbędzie się podczas spotkania Prezydenta Miasta Torunia z mieszkańcami osiedla Bydgoskie w dniu 17.03.2016 r. w V Liceum Ogólnokształcącym, ul. Sienkiewicza 34. Początek spotkania o godz. 18.00.
Rozdanie nagród nastąpi zaraz po rozpoczęciu spotkań, dlatego prosimy o punktualne przybycie.
Pozostałe osiedla nie wzięły udziału w konkursie.