Międzywojenna muzyka filmowa w parku

Zdjęcie do artykułu: Międzywojenna muzyka filmowa w parku

W niedzielę 29 maja w amfiteatrze w parku na Bydgoskim Przedmieściu zobaczymy recital kabaretowy „W oparach starego kina”. Początek o godz. 17. Wstęp wolny.

W programie między innymi piosenki: "Ada to nie wypada", "Już taki jestem zimny drań", "Gdybym ja miał cztery nogi", " Ach jak przyjemnie kołysać się wśród fal", "Miłość ci wszystko wybaczy", "Umówiłem się z nią na dziewiątą" i wiele innych przeplecionych absurdalnym dowcipem z teki Tuwima i Słonimskiego.

Scenarzystą i reżyserem przedstawienia jest Jacek Pietruski. Za opracowanie muzyczne odpowiadają Michał Hajduczenia i Michał Czaposki. Wystąpią: Magda Cysewska, Michał Czaposki, Michał Hajduczenia oraz Jacek Opolski.

Przewidziano także atrakcje dla najmłodszych. W zabawach i konkursach z okazji Dnia Dziecka będzie można wziąć udział między godz. 16 a 17.

Projekt dofinansowany przez Gminę Miasta Toruń w ramach realizacji inicjatywy lokalnej „Bydgoskie Przedmieście na artystycznie”.