Mamy świętowały z Singin' Birds

Muzyczny bukiet w klimatach retro i swinga zabrzmiał dla toruńskich mam podczas koncertu specjalnego Prezydenta Miasta Torunia z okazji Dnia Matki w piątek, 26 maja 2017 r.

W rytmie swinga i melodii w stylu retro upłynął piątkowy wieczór na terenie CKK Jordanki podczas niezwykłego, plenerowego koncertu specjalnego z okazji Dnia Matki. Prezydent Michał Zaleski zaprosił toruńskie mamy i nie tylko na muzyczną podróż przez różne dekady. O dobrą zabawę zadbało trio wokalne Singin' Birds w symfonicznej odsłonie z towarzyszeniem Toruńskiej Orkiestry Symfonicznej pod dyrekcją Marka Czekały.

W słoneczny, piątkowy wieczór na widowni nie zabrakło mam razem ze swoimi pociechami, ale również całych rodzin. - Pozdrawiam wszystkie obecne wśród nas mamy. Dziś myślimy w Toruniu tylko o was: o waszej miłości, uśmiechu i dobroci. W burzliwym świecie kochająca mama zawsze pozostaje kimś wyjątkowym. Pozdrawiam wszystkie obecne wśród nas mamy. Dziś myślimy w Toruniu tylko o was: o waszej miłości, uśmiechu i dobroci. W burzliwym świecie kochająca mama zawsze pozostaje kimś wyjątkowym - przywitał zgromadzone mamy prezydent Torunia Michał Zaleski.

Podczas koncertu nie zabrakło przebojów muzyki filmowej, piosenek z lat 20. i 30., czy chociażby dobrze znanych utworów z repertuaru Maryli Rodowicz.