Inwestujemy w toruńskie firmy i startupy

Business Link Toruń Toruński Inkubator Technologiczny, Miasto Toruń i Centrum Wsparcia Biznesu w Toruniu zapraszają do udziału w konkursie, który daje możliwość zdobycia dofinansowania dla swojego biznesu od 100 tys. zł do nawet 1 mln zł. Zgłoszenia do 7 listopada 2016 r.

W konkursie mogą brać udział: firmy, stratupy, spółki spin-off a także ci, którzy dopiero myślą o założeniu własnej firmy. Czekamy na ciekawe i innowacyjne pomysły biznesowe!

Do 7 listopada 2016 r. czekamy na zgłoszenia pod adresem torun@blpoland.com. Każdy uczestnik musi przesłać prezentację (Power Point lub Prezi), w której opisze swój pomysł zgodnie z poniższymi założeniami:

-     Value proposition – krótkie i zwięzłe przedstawienie tego, jaką wartość produkt wnosi dla klienta oraz na czym polega on i jego innowacyjność

-     Model biznesowy – jak produkt będzie sprzedawany, jakimi kanałami, w jakim spektrum czasowym.

-     Rynek – TAM, SAM, SOM

-     Trakcja – dotychczasowa sprzedaż

-     Konkurencja z uwzględnieniem rynku polskiego i globalnego

-     Przewagi konkurencyjne oraz możliwa kopiowalność produktu

-     Ryzyka

-     Team – kompetencje i doświadczenie

-     Perspektywy w ciągu najbliższego roku

-     Propozycja dla inwestora – co i za ile

Na stronie internetowej wydarzenia blpoland.com/bltoruninvest można zapoznać się ze szczegółami konkursu.

Do 14 listopada 2016 r. zostaną wyłonieni finaliści, którzy będą mieli możliwość zaprezentowania się na Komitecie Inwestycyjnym i pozyskania inwestora – wejścia kapitałowego od 100 tys. zł do 1 mln zł. W obecnej edycji udział weźmie kilka funduszy inwestycyjnych.

Dodatkowo autorzy trzech wyróżnionych projektów na trzy miesiące dołączą do Business Link Toruń.