Drogowcy na Krośnieńskiej i Częstochowskiej

Krośnieńska i Częstochowska to ulice położone na osiedlu Bielawy Grębocin. Do tej pory nie posiadały ani kanalizacji ani utwardzonej nawierzchni. Obecnie trwa ich przebudowa.

Ulica Krośnieńska zmieni się na odcinku od Skierniewickiej do Częstochowskiej. W tej chwili na odcinku od ul.  Suwalskiej do ul. Częstochowskiej gotowa jest już jezdnia i chodniki.  Obecnie jest  realizowany  odcinek od ul. Skierniewickiej do ul. Suwalskiej. W tym miejscu wykonano już obustronne chodniki, trwa budowa  konstrukcji jezdni. Prace kosztują ponad 382 tys. zł i potrwają do końca maja.

Równolegle są prowadzone prace na ul. Ciechanowskiej. Tu trwają roboty  ziemne i montaż kanalizacji deszczowej. W następnej kolejności Wykonawca przystąpi do układania krawężników i budowy konstrukcji jezdni. W ramach inwestycjo zostanie wykonane nowe oświetlenie. Prace kosztują 223476,2 zł.  Termin ich realizacji przypada na koniec maja.