29. sesja Rady Miasta Torunia

Zmiany w budżecie oraz w Wieloletniej Prognozie Finansowej Torunia na lata 2016-2041, określenie wysokości stawek podatku od nieruchomości i środków transportowych, przystąpienie do prac związanych z nadaniem jednostkom pomocniczym Gminy Miasta Toruń statusu obszarów ochrony uzdrowiskowej – to niektóre uchwały, jakimi zajmą się radni podczas 29. sesji Rady Miasta Torunia, 27 października 2016 r.

Radni pochyla się również nad projektem uchwały w sprawie Programu Współpracy Gminy Miasta Toruń z organizacjami pozarządowymi w 2017 r.  oraz dotyczącej sprzedaży działek dzierżawionych i zagospodarowanych przez mieszkańców osiedla Winnica II.

>>>Porządek sesji

>>>Transmisja obrad

29. sesja Rady Miasta Torunia odbędzie się w sali nr 33 Urzędu Miasta Torunia przy Wałach gen. Sikorskiego 8. Początek o godz. 10:00.